сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 44 ново

Архива по таг: пендаровски

Македонија

Заев ги знаел резултатите од анкетата според која Иванов имал огромна поддршка од граѓаните наспроти неговиот противкандидат Пендаровски

Иако бил свесен дека и неговата партија и кандидатот за претседател Стево Пендаровски, немаат големи шанси за...

Top