петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Архива по таг: пад

Економија

Германските инвеститори за владата на Заев: Влошени услови за бизнис, економската состојба е полоша од лани, најголем проблем е корупцијата

Економската состојба во земјава е полоша отколку лани – ова  е мислењето на повеќе од половина од германските...

Top