петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Архива по таг: Недела на дизајн во Скопје

Музика Сцена

Георги Шаревски, џез-гитарист: Имам среќа да соработувам со постари и поискусни музичари од мене, што ме научи да бидам понизен и благодарен

В сабота, во Центарот за дизајн и иновации „Јавна соба“ каде што е во тек седмото издание на Неделата на дизајн...

Top