понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 105 ново

Архива по таг: Монструм

Црна хроника

Се служите со истите финти како и претходниот судија – семејствата на убиените бурно реагираа на одложувањето на рочиштето на „Монструм“

Поради отворено боледување од вчера судијата Осман Шабани денеска не се појави на работа и од тие причини беше...

Top