петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 73 ново

Архива по таг: МНТ

Култура

Александар Поповски поднесе оставка од УО на МНТ: Во културата треба да се мрднеме од местото каде што сме затоа што сега одиме по инерција

Режисерот Александар Поповски денеска на прес-конференција соопшти дека поднесува оставка од местото претседател...

Top