понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 73 ново

Архива по таг: лидерска средба

Македонија

Груевски на средба со коалиционите партнери: Осуда за насилството, нелегалниот избор на Џафери и провокациите од СДСМ (Видео)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денес во партиското седиште оствари средба со претседателите и преставниците...

Top