вторник, 24 април 2018 | Вести денес: 98 ново

Архива по таг: избор

Економија

Груевски за автопатот Демир Капија – Смоквица: Комплетно беше завршен уште во мај 2017, досега по него ќе поминеа над 3 милиони возила

Пред свеченото отворање на новиот автопат Демир Капија – Смоквица кој треба официјално да биде пуштен в понеделник,...

Top