понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Архива по таг: Иванов

Македонија

СДСМ во обвинувањата кон претседателот Иванов, ниту еднаш не го напиша или спомена уставното име на државата, Република Македонија

Од Кабинетот на Претседателот на Република Македонија попладнево испратија писмена реакција за денешната прес-конференција...

Top