среда, 19 септември 2018 | Вести денес: 74 ново

Архива по таг: Заев

Македонија

Заев се заканува со војна и дестабилизација ако не влеземе во НАТО: Балканот знаел да биде бомбаситчен сите гледаме што се случува на северот од нас (видео)

Премиерот Зоран Заев, од митнгот во Велес вчера индиректно се  закани дека доколку државата  не влезе во НАТО...

Top