среда, 22 август 2018 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: ВМРО- ДПМНЕ

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ ќе го пушти истото стерилно соопштение, што докажува дека раководството наместо на работа е фрлено на криминал и корупција

Стандардно, веројатно за половина час од сега СДСМ ќе го пушти истото, ископирано, стерилно и безидејно соопштение...

Македонија

Мицкоски со аманет до синовите: Кога ќе чекорите во животот, бидете горди, со исправена глава, борете се за вашата втора мајка Македонија

Христијан Мицкоски, лидерот на ВМРО ДПМНЕ на синоќешниот митинг пред Владата каде што побара предвемени парламентарни...

Top