Оливие Њокас “експлодираше“ против Алборг. Нашиот бек постигна седум голови. Некои од нив неодбранливи… Погледнете дел од бомбите на Французинот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.