Познато кои ракометари ќе патуваат на СП во Египет

Селекторот на Македонија, Данило Брестовац ги соопшти имињата на ракометарите на кои ќе смета за Светското првенство во Египет. Меѓу … Продолжи со читање Познато кои ракометари ќе патуваат на СП во Египет