Тимур Дибиров, во време на вонредната состојба поради коронавирусот вежбаше дома и го сподели видеото на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

10 day of quarantine #stayathome

A post shared by Timur Dibirov (@timurdibirov31) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.