Kомитите со емотивно писмо се поздравија со Веселин Вујовиќ кој од денеска не е тренер на Вардар.Тие велат дека Вујо ќе има посебно место во нивните срца и оти во никој случај ова не е збогум туку довидувување.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.