Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ привлекува големо внимание со секоја објава на социјалните мрежи.

Таа денеска имаше убава причина да се огласи бидејќи на нејзиниот татко Мирослав му е роденден.

Среќен роденден, тато! Ти благодарам за сета безусловна љубов, поддршка и смеа! Многу сум среќна што овој ден го поминуваме заедно. Те сакам – порача Ивановиќ на социјалните мрежи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.