Контроверзната сопруга  фудбалерот Икарди, популарната Ванда Нара, во овие студени февруарски денови реши да ја разгори фантазијата на посилниот пол.

Зимскиот период го почести со ставање капа на главата, а потоа направи селфи кое никогаш не било пожешко – во преден план секако е нејзиното голо дно.

По сите брачни перипетии, се уште сегашната сопруга на Икарди во описот на фотографиите го ставила турскиот збор „soğuk“ што значи – ладно. Иако покрај неа секоја зима веднаш завршува.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.