Легендарниот боксер Флојд Мејведер во свој стил го прослави 43 роденден. Тој направи голема забава во еден клуб во Лос Анџелес. Се точеше аклохол на големо, наоколу играа стриптизети, а боксерот се расфрлаше со долари, додуша лажни.

Погледнете ла лудата журка.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.