Во тенисот се најзгодните девојки без разлика дали на теренот или до него. Една од нив е и Татјaна Јечменица.Таа е селекторка на српската репрезентација во тенис. Татјана и самата беше тенисерка но без некој поголем успех.

Татјана ужива на одмор бидејќи нема репрезентативни обврски и на социјалните мрежи објавува фотографии на кои до израз доаѓа нејзината убавина.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.