На австралискиот тенисер Бернард Томиќ карантинот на Австралија опен нема да му падне тешко, зашто деновите ќе ги минува во друштво.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Sierra (@vanessa5ierra)

Тенисерот со хрватско потекло се пласита на првиот грен слем во сезоната преку квалификации и е во задолжителен хотелски карантин во Мелбурн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Sierra (@vanessa5ierra)

Во собата друштво му прави повеќемесечната партнерка Венеса Сиера, ѕвезда на порносајтовите.

Покрај Сиера и Томиќ е ѕвезда на сајтовите на кои се објавуваат експлицитни содржини за претплатници. Така, за извесна сума цел свет може да ги гледа интимните снимки на овој пар.

Многу веројатно некои од снимките и фотографиите потекнуваат од карантинската соба во Мелбурн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Sierra (@vanessa5ierra)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Sierra (@vanessa5ierra)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.