Ана Ивановиќ пред два месеци објави дека е повторно бремена, а бременоста не ѝ паѓа тешко, па поранешната тенисерка е многу активна.

На најновата фотографија што ја сподели, Ана Ивановиќ гордо позира и го покажува стомакот кој ѝ се наѕира под маицата.

„Секогаш во акција“, порачува насмеаната Ана во сосема опуштено издание.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.