Новак Ѓоковиќ реши својата база да ја префрли во Марбеља. Досега тој беше во Монако но со семејството се префрли во Шпанија каде што живее и неговиот брат. Вилата е навистина прекрасна и Ноле и Јелена ќе имаат моменти за уживање. Има огромна спална и поглед на медитеранот.

Тениски терен се подразбира бидејќи Ноле секогаш сака да е во топ форма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.