Почнаа возбудувањата во американската хокејарска лига. NHL натпреварите знаат да бидат интересни како долу на мразот така и на трибините.

На натпреварот помеѓу Бостон и Њу Џерси за тоа се погрижи една актрактивна девојка. На полувремето таа добро ги забавуваше присутните откако замеша со колковите.

 

View this post on Instagram

 

Thotiana spotted at the Bruins’ game. Your move Vegas 😂

A post shared by Hockey Epic (@hockey.epic) on

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.