Линдзи Вон откако го остави скијањето има премногу слободно време. Наместо да се подготвува во некој зимски центар за новата сезона таа со вереникот замина на Бахамите.

Парот таму навистина се опушти а Линдзи покажа дека на 36 години има прекрасен задник и дека гордо го покажува.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.