Ивана Шпановиќ е најзгодната српска атлетичарка.Таа е рекордер со скок во далечина и следна цел е Олимпјадата на која очекува златен медал.

Ивана реши да здивне од напорните тренинзи и со момчето кој е и нејзин тренер да се опушти во Дубаи.

Погледнете како ужива.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.