Сигурно се сеќавате на доминиканската одбојкарка Винифер Фернандез. Таа се здоби со популарност поради физичкиот изглед . Винифер како едвај чека да дојде летото па постираше фотографија во танга на која во преден план е нејзиниот задник.

– Ме фати носталгија-напиша таа.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.