Сандра Перковиќ е најдобрата хрватска атлетичарка. Таа реши да одмори од напорната сезона и да замине на егзотична дестинација. Таа не откри каде е но откри со кого е, а тоа се момчето Едис.

Санда има 31 година и покажа како ужива на плажа со чаша шампањ во раката.

Секој заслужува еден одмор и шампањ-напиша Сандра на Инстаграм.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.