Руските жени знаеме дека се прекрасни, а Каролина Савјасанова е вистински доказ.Таа е една од најдобрите гимнастичарки која може да се пофали дека и добро заработува.Живее луксузно во Монте Карло а често се фали и со провокативни фотографии на Инстаграм.Во врска е со рускиот милјардер Александар Мазанов.

Мажите лудуваат по неа ,а еден од нив е и ирскиот борач Колин Мегрегор со кого се забавуваше цел викенд.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.