Аргентинската старлета Ванда знае како да ужива во животот. Таа со сопругот Икарди заминаа на одмор. И додека тој се досадува таа позира во ултра отворен костим за капење. Тоа секако беше со воодушевување пречекано од милионите обожаватели.

Нара изгледа прекрано и човек може само да се запраша каде попрво да гледа,во нејзиниот задник или гради.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.