Тамара Бојаниќ до пред некоја година беше надежна тенисерка. Настапуваше и за репрезентацијата на Црна Гора.Но, одеднаш реши да го батали тенисот и да се посвети на заработка од својата убавина наместо од рекетот.

Таа има профил на сајотовите на возразни каде напкаќа од своите разголени фотографии.

Една фотографија од Тамара чини десет долари па ако ве бендиса регистрирајте се на “Onlifens”.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.