Канадската тенисерка Ежени Бушард по се изгледа ужива во деноците без  тенис. Атрактивната русокоса максимално ги користи деновите за уживање. Најпрво замина на планинарење, а потоа се релаксираше и покрај вода.

Бушард го очекува терминот за ФЕД купот против Србија и доаѓањето во Белград, но тоа како што стојат работите нема да биде скоро.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.