Српската атлетичкарка Ивана Шпановиќ Вулета не престанува да ја воодушевува јавноста со својот изглед.

Таа уште еднаш успеа да остави без здив голем број обожаватели со фотографија во костим за капење.

Ивана позираше во дводелен костим за капење, а во преден план беше нејзиното извајано тело, исто како и исончаниот тен.

Стомачните, затегнатите нозе и тесниот струк не ги оставија мажите рамнодушни, а според фотографиите има и зошто. с

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.