Дилета Леота, една од најуавите жени во Италија, новинарка која известува за спортски настани на Инстаграм објави прекрасна фотографија со која досега освои повеќе од половина милион лајкови.

 

View this post on Instagram

 

🧜🏻‍♀️

A post shared by 🌸Diletta Leotta🌸 (@dilettaleotta) on Aug 10, 2020 at 3:41am PDT

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.