Вдовицата на Коби Брајант со емотивна порака се потсети на моментите што ги имале за празникот на вљубените.

На мојот вечен Валентајн, те сакам баш. Ми недостасуваш толку многу за твојот омилен празник. Те сакам засекогаш.Бакнежи за тебе и Џиџи во рајот. Среќен ден на заљубените бебе мое.Со љубов твојата бу-бу-напиша Ванеса

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.