Новиот кошаркар на Панатинаикос, Немања Недовиќ стана актуелен за јавноста во Атина не само поради своите одлични игри туку и поради убавата сопруга Мина.

Недовиќ и Мина својата повеќегодишна врска летово ја крунисаа со брак.

Откако изговорија „ДА“, Немања и Мина низ улиците на Белград се прошетаа во старински кабриолет што со воодушевување беше прифатено од белграѓани.

Мина стана особено актуелна откако објави неколку фотографии од летувањето на кои е во минијатурно бикини, кое ги истакнува нејзините совршени пропорции и облини.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.