По трагичната смрт на Коби Брајант и ќеркичката Џиџи, на ѕидовите низ Лос Анџелес се појавија многу мурали со нивните ликови, а семејството сега позираше покрај еден од нив.

 

View this post on Instagram

 

❤️my babies. Natalia. #winterformal #together #family

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.