Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ решила да се соголи до гола кожа таа објави фотографија настаната во лето во кое го покажа во целост своето меѓуножје и тетоважите кои и се пасија.

Дабовиќ помина низ тежок развод и сега е посветена на својот син и се надева дека ќе започне тренерска кариера.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.