Најдобриот словенечки кошаркар Лука Дончиќ реши да се почести со нов за себе и за девојката. Овој имот се наоѓа надвор од Далас и го купи за само 2,4 милиони долари.

Отако го изреновира доби до од соништата во кој уживањето е загарантирано.

Погленднете.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.