Кармен Електра една од најпознатите актерки во деведесеттите години раскажува за лудиот период додека била во врска со лошото момче во НБА лигата, Денис Родман.

Таа вели дека со Денис имале секс каде што ќе стигнеле и биле навистина луди.Кармен денеска има 47 години и се уште е неверојатно привлечна.

Еден ден имаше слободен ден и сакаше да ме изнанади. Ми стави превез преку очите и ме качи на мотор. Кога ми го извади превезот видов дека сум во трениг центарот на Чикаго Булс. Го земал клучот и влеговме внатре. Се однесувавме како деца во продавница за слатки. Имаме секс на секој дел од центарот, во теретаната, соблекувалната, не теренот-се присетува Кармен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.