Навивачите на Рома имаа жестока пресмета со албанската полиција пред вечерашниот меч во Тирана во финалето на Конференциската лига.

Погледнете

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.