Една од најпознатите девојки на фудбалерите повторно ја шокираше спортската јавност.Ванда Икарди, сопругата на фудбалерот на ПСЖ, на социјалните мрежи се пофали со стајлингот за Ноќта на вештерките.

Таа пред вечерното излегување се сликаше во нивниот дом во Париз во стегнати кожени панаталони и корсет во кој прв план се нејзините стегнати гради.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.