Роналдо на прес-конференцијата ја тргаше „Кока-колата“, Погба „Хајнекeнот“, додека вчера Бонучи по освојувањето на титулата направи нешто спротивно.

Дефанзивецот на Италија зема да пие и од пивото и од Кока-колата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.