Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша неколку дена поминаа во Дубаи со ќерките, но одеднаш се се промени. Душко отпатува во Сиднеј, а сега Огњен покажа како тој ужива.

Во ек на скандалот околу пораките, фотографиите и информациите околу Јелена и Огњен, овој босански фудбалер објави фотографија на која покажа како тој се опушта.

Фотографијата е направена на затворен базен, а Огњен се подготвува за пливање. Меѓутоа на фотогарфијата не може дали се види дали тој има купачи или е целосно гол.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.