Ванда Нара, атрактивната сопруга на фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, тешко го поднесува времето што мора да го мине дома поради карантинот, поради што се почесто споделува разголени фотографии на социјалните мрежи.

Особено големо внимание привлече нејзината фотографија на која Ванда се слика пред огледало на кое се гледаат бујните гради во предизвикувачка долна облека.

Додека е во карантин, Ванда поминува голем дел од времето го минува крај својот базен, при што не пропушта да ги воодушеви своите фанови со фотографиите во костим за капење.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.