Ванда Икарди, сопругата на фудбалерот на ПСЖ повторно ги шокираше нејзините следбеници. Таа објави фотографија од тетовирањето на интимните делови, посебно на меѓуножјето и градите.

Веднаш следуваа коментари дека му завидуваат на „тату“ мајсторот дека имал можност „одблиску“ да ја запознае атрактивната Ванда.Таа ужива во Париз и беше главен иницијатор сопругот да заигра за Парис Сен Жермен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.