Серхио Рамос и Пилар Рубио важат за една од најхармоничните парови во светот на спортот и на шоу-бизнисот.

Покрај бројните епитети на нејзиното име и титула, како „сопруга на фудбалер“, најубава презентерка, најубава шпанска манекенка ….. Таа  првенствено е мајка на четири деца Серхио (5), Марк (4) и Алехандра (2) како и Максим Адријан, кого парот го добија минатиот месец .

Атрактивната убавица ја следат близу пет милиони луѓе на нејзиниот официјален профил на Инстаграм, а сликата што таа ја објави деноиве доби многу позитивни коментари поради видлива семејна среќа, како и нејзината линија која не можеше да помине незабележано после помалку од еден месец од последното раѓање на убавата водителкка.

Само погледнете колку добро и стои црвениот костим за капење на прекрасната Пилар.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.