Пилар Рубио, сопругата на капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, се наоѓа во центарот на внимание во шпанските медиуми заради видео снимка која настанала пред 14 години.

Во една ТВ емисија во Шпанија, пуштена е снимка на која се гледа сцена од голата Пилар во 2005-та година, кога играла во некоја серија.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.