Гранде Пандев во друштво на Гоце Делчев – вака генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Ѓорѓија Сајковски ја прослави победата на Македонија

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.