Тамара Ружиќ е една од најзгодните словенечки манекенки.Таа е и позната Плејбој зајачица и сон на многу Словенци.Но, слабост на Тамара се фудбалерите. Тамара е во врска со фудбалерот на Динамо Бруно Петковиќ.

Но, убавата Словенка му фрли око на фудбалерт на Бешикташ Адем Љаиќ кој пак не сака да чуе за нова жена откако раскина со српската манекенка Софија Милошевиќ која пак го остави за фудбалерот на Реал Мадрид Лука Јовиќ.

Ќе видиме дали Тамара ќе успее да го улови Адем.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.