Шилегов на Камп Ноу

Скопскиот градоначалник вчера во живо го следеше полуфиналниот натпревар од европската Лига на шампиони меѓу Барселона и Ливерпул. Читатели на „Нетпрес“ … Продолжи со читање Шилегов на Камп Ноу