Шпанскиот фудбалер Серхио Рамос е вистински среќник! Неговата сопруга Пилар Рубио ја покажа неверојатната линија, која ја врати само еден месец по породувањето со нивното четврто дете.

 

View this post on Instagram

 

Los 4 fantásticos 🦸‍♂️ #sergiojr #marco #alex #máximoadriano

A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial) on


Играчот од Реал Мафрид и убавицата на „Инстаграм“ споделија фотографија од вечерно излегување, а во описот открија дека поводот бил нивната осма годишнина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.